browin biowin biogrod bioterm soens 2measure
Salon sprzedaży

Otwarty w godzinach:
PN-PT 8 - 18 | SB 8 - 15

Telefon czynny:
PN-PT 8-18

Obsługa klienta:
tel.: +48 42 2323230
fax: +48 42 2323293
Poradnictwo:

tel.: +48 42 2323231
e-mail:

ul. Pryncypalna 129/141
93-373 Łódź

 

Fundusze Europejskie

Wyszukaj produkt
 

O firmie


SALON FIRMOWY, mieszczący się w Łodzi przy ul. Pryncypalnej 129/141

Szczypta historii firmy

Firma Biowin jest przedsiębiorstwem rodzinnym. Powstała w 1979 r. jako producent drożdży winiarskich. Obecnie jest niekwestionowanym liderem na rynku akcesoriów do domowego wyrobu wina, piwa oraz innych alkoholi, przetworów i wędlin. W związku z nieustannie poszerzającą się ofertą produktów browarniczo-spożywczych specjalnie dla nich została wprowadzona nowa marka - BROWIN. Tym samym firma zmieniła nazwę na BROWIN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. jednocześnie zachowując w swojej ofercie produkty pod marka BIOWIN.
Jesteśmy również największym w Europie Środkowej producentem termometrów, barometrów i higrometrów, które dostarczamy pod markami BIOTERM, SOENS i 2MEASURE.
Podążając za ideą ekologii i zgodności z naturą powstała marka BIOOGRÓD. Dzięki niej jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego ogrodnika.

Obecny zakres działalności

Obecnie firma Browin zatrudnia kilkadziesiąt osób, dysponuje własnym transportem, dużymi powierzchniami magazynowymi oraz rozbudowanym działem produkcyjnym.

  • Obsługujemy hurtownie oraz centra handlowe w całym kraju i sukcesywnie zwiększamy eksport.
  • Prowadzimy sprzedaż na stronie www.biowin.pl oraz www.allegro.pl.
  • Posiadamy własne laboratorium mikrobiologiczne, od kilku lat z wdrożonym systemem HACCP.


Cel i misja firmy


Firma BROWIN ma silną i ugruntowaną markę na rynku. Cieszymy się opinią wiarygodnej i solidnej firmy, co jest wynikiem nieustającej dbałości o podnoszenie, jakości usług oraz wprowadzanie pod naszą marką najlepszych produktów.

Zależy nam na tym, aby nie była to jedynie kolejna firma, nastawiona tylko na bezwarunkową sprzedaż produktów. Dlatego stworzyliśmy dla naszych klientów bezpłatny dział poradnictwa. Każdy może do nas zadzwonić lub napisać a my zrobimy wszystko, aby pomóc mu w rozwiązaniu każdego problemu.
W siedzibie naszej firmy w Łodzi organizujemy również, co miesiąc spotkania szkoleniowe z zakresu produkcji win, piwa czy mocniejszych trunków. Wstęp jest oczywiście wolny.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy. Otwarci jesteśmy na wszelkie propozycje i gwarantujemy doskonałą jakość zarówno produktów jak i obsługi.

Bo domowe jest lepsze!

 
Browin 2010 | Wszelkie prawa zastrzeżone | powered by freshform